سه قسمت از «مثل شیشه» با بازی سام درخشانی آماده نمایش شد

ms

جواد مزدآبادی کارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: مراحل فنی مجموعه به صورت همزمان در حال انجام است و تاکنون سه قسمت از مجموعه به صورت کامل آماده شده است.
وی در ادامه افزود: با توجه به پتانسیل موجود در فیلمنامه تعداد قسمت‌های مجموعه 8 قسمت خواهد بود. تدوین و صداگذاری به ترتیب توسط وحید بیطرفان و محمد ضیایی انجام می‌شود و ساخت موسیقی به مرتضی شفیع سپرده شده است و احتمالاً پس از ایام سوگواری اباعبدالله الحسین پخش خواهد شد.

مزدآبادی به موسیقی مجموعه با توجه به ژانر آن اشاره کرد و گفت: ریتم تند مجموعه و اکت بالای آن همچنین تصاویری که در زیر آب و عملیات‌های متعدد پلیس در دستگیری و انهدام باندهای مواد مخدر که در مجموعه وجود دارد نیاز به موسیقی خاصی خواهد داشت. در این مجموعه حدود 6 دقیقه عملیات زیرآب داریم همچنین در قسمت اول حدود ده دقیقه عملیات پلیس را برای متلاشی کردن باند مواد مخدر و لابراتوار تولید مواد مخدر شیمیایی به تصویر کشیدم این صحنه‌ها نیاز به موسیقی ویژه و پرهیجان دارد که آقای شفیع به خوبی در حال آماده‌سازی بخش‌های مختلف موسیقی مجموعه هستند.
وی در خاتمه افزود: نیروی انتظامی در به تصویر کشیدن صحنه‌های جذاب درگیری‌ها و عملیات‌ها همکاری بی دریغی داشتند و امکانات و تجهیزات مورد نیاز اعم از هلی کوپتر و... را در اختیار ما قرار دادند و ما توانستیم صحنه‌های خوبی را به تصویر بکشیم.

بنا براین گزارش تصویربرداری مجموعه «مثل شیشه» 50 جلسه در تهران، قم، ورامین، کهریزک و...به طول انجامید.
داستان درباره دو جوانی است که با آشنایی با گروه قاچاق مواد مخدر بین‌المللی دست به تولید شیشه می‌زنند اما...

در این مجموعه سام درخشانی، زیبا بروفه، فقیهه سلطانی، فریبا نادری، امیرغفارمنش، کاظم افرندنیا، هاله میرهادی، وحید شیخ زاده و با حضور حسن جوهرچی، امیرمحمد زند و علیرضا اوسیوند به ایفای نقش می‌پردازند.
تعدادی از عواملی که در ساخت مجموعه همکاری دارند، عبارتند از:
نویسنده: وحید حسن‌زاده/ کارگردان: جواد مزدآبادی/ تهیه کننده: سید حسین حسینی/ مدیرتصویربرداری: حسین ناظریان/ مدیرصدابرداری و مدیرتولید: مجتبی برهانی زاده/ جانشین تهیه : سعید علیجانی/ طراح گریم: دانیال شعاعی/ طراح صحنه و لباس: مسعود اوسطی/ مدیربرنامه‌ریزی: حبیب قلی‌زاده/ دستیار کارگردان: مهدی برگ‌نیل/ منشی صحنه: هادی شریعتی/ جانشین تولید: فریبرز پاخیریان/ مدیرتدارکات: حمید کشاورز
«مثل شیشه» به سفارش شبکه اول سیما و پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تهیه و تولید شده است.

خبرگزاری فارس

و یه عکس از سامی نفس در لباس احرامموضوعات مرتبط: اخبار ، سام درخشانی

تاريخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰ | 12:28 | نویسنده : mojgan |